Investiramo - platforma za analizu dionica

Poštovani korisnici,

podržite rad i širenje zajednice foruma sheranjem i lajkanjem facebook stranice
facebook.com/dionice.NET

Hvala!
  • Primjetio sam novu platformu za investiranje - https://hr.investiramo.com/ . Izgleda stavarno dobro i korisno. Jeste li vi naisli na nju?Kako vama izgleda? Jeli vam bolja od Mojedionice?

• Mali update za platformu - uskoro će biti gotov dio s analizama i osvrtima na tržište. Planiram povremeno pisati analize dionica, o aktualnim temama ili nešto drugo relevantno zajedno uz još par ljudi koje znam. Ako itko drugi želi objaviti relevantan članak na platformi, svakako sam i za to otvoren. 'Seeking Alpha' ali uz hrvatski twist, recimo.

Za sada imamo jedan članak na temu monetarne politike ECB-a, link na taj članak nalazi se na glavoj stranici https://hr.investiramo.com u odjeljku "Istraživanja".

Bilokakvi komentari i sugestije su, kao i uvijek, više nego dobrodošli.

• ako nije problem, fokusirajte se na perspektive i utjecaj virusa na poslovanje firmi.

mi ovdje na raznim temama razglabamo što bi u ovoj krizi moglo profitirati, što ostati neokrznuto, a kome će kriza naštetiti (moje osobno mišljenje je da će stradati turizam, tj. sve djelatnosti koje ovise o neposrednom kontaktu s klijentima, a potencijalno i banke (ako dođe do otkaza (ovrhe se trenutno ne provode, činjenica je da smo u nekretninskom balonu, s uvođenjem Eura stižu negativne kamate na rezerve banaka koje su, u biti, štednja građana, itd., dok bi dobro mogli proći telekomi i firme koje se bave obnovom infrastrukture, možda ja imam krivu perspektivu, pa nek me netko tko je profesionalac u ovome razuvjeri).

inače, pohvale za stranicu i članak.

"I want You to invest in Croatian Stock Market!"

Edited once, last by st-brajo ().

• Ima li mogucnost da u graf dodate min/max vrijednost promatranog razdoblja kao i koliko je +/- u tom razdoblju... kao teletrader recimo..

• Bug u prikazu top 10...

Ispod tablice se pokazuju dioničari koji su ispali, ali ako se klikne na njih, pokazuje portfelj dioničara na mjestu 10 (što se vidi i po linku)

Npr na OPTE:

• Cijenim, Narko. To je sada popravljeno.

D'artagnan, vrlo rado bih istrazio tu mogucnost - ako nije previse muke, posaljes mi porukom screenshot primjer kako bi to moglo izgledati?

Edited once, last by azivkovi: Merged a post created by azivkovi into this post. ().

• Pohvale za platformu.

Vidim da ste ubacili grafove za dionice sa ZSE, koristite tradingview platformu. Odlično! Jel imate mogućnost da ubacite opciju snimanja grafova i layouta grafova. Gore vidim opciju Save i Load chart layout, ali ne rade. Također, bilo bi odlično da se može unutar grafa prebacivati na druge dionice, kao što se može na Tradingview-u.

You can't stop the waves, but you can learn how to surf.

• Pohvale za platformu.

Vidim da ste ubacili grafove za dionice sa ZSE, koristite tradingview platformu. Odlično! Jel imate mogućnost da ubacite opciju snimanja grafova i layouta grafova. Gore vidim opciju Save i Load chart layout, ali ne rade. Također, bilo bi odlično da se može unutar grafa prebacivati na druge dionice, kao što se može na Tradingview-u.

Hvala, Mitkko. Trenutno radi opcija 'Save', sto ostavi trenutni layout sacuvan za sljedece otvaranje kod te iste dionice. Radim na tomu da save/load bude potpuno funkcionalno. Ispalo je to napraviti malo kompliciranije nego sto sam mislio. Mislim da i nebi trebao biti problem ubaciti mogucnost prebacivanja na druge dionice. Potrudit cu se cim prije doraditi Tradingview implementaciju, jer tehnicka analiza na platformi je jedan od najpopularnijih alata.

• Pohvale za platformu.

Hvala, Mitkko. Trenutno radi opcija 'Save', sto ostavi trenutni layout sacuvan za sljedece otvaranje kod te iste dionice. Radim na tomu da save/load bude potpuno funkcionalno. Ispalo je to napraviti malo kompliciranije nego sto sam mislio. Mislim da i nebi trebao biti problem ubaciti mogucnost prebacivanja na druge dionice. Potrudit cu se cim prije doraditi Tradingview implementaciju, jer tehnicka analiza na platformi je jedan od najpopularnijih alata.

Kolega, pogledajte šta se dogodilo sa jučerašnjom svijećom na ATPL. Stvarno stanje je bilo O=225, H=225, L=220, C=225, a vama piše da je C=221. Kako unosite podatke o trgovanju? Jel se povlače automatski sa ZSE?

You can't stop the waves, but you can learn how to surf.

• Pohvale za platformu.

Kolega, pogledajte šta se dogodilo sa jučerašnjom svijećom na ATPL. Stvarno stanje je bilo O=225, H=225, L=220, C=225, a vama piše da je C=221. Kako unosite podatke o trgovanju? Jel se povlače automatski sa ZSE?

Mittko, hvala i opet. :) Cijene se automatski povuku kada se zaključi trgovanje, ovisno o post tradingu. U petak su cijene povučene u 16:31, ali izgleda trgovanje još nije bilo zaključeno za ATPL. Kako bi ovo izbjegli u budućnosti, cijene će se povlačiti u 16:45 (15 minuta odgode, znači cijene na ZSE koje budu u 16:30, dok modalitet post trade-a završava najkasnije u 16:25).

• pohvale kolegi sa stranice investiramo.com zbog brzog i kvalitnog ažuriranja podataka o dioničarima, kao i brzog implementiranja novih podataka prilikom objave financijskih izvještaja.

keep up the good work ;)

"I want You to invest in Croatian Stock Market!"