istina, ali u vecinu pozicija se nisam vratio povoljno, shorta sam, kockao sam na blokadu kharga.... da su bar ameri imali malo vise m*a i manje mozga uduplao bih sve pozicije. A najviše me boli dlkv... adpl i koei cu lako i tu san cak malo u plusu, al dlkv ce najvise profitirati mislim i od ove naftne nesigurnosti...
Rekao bih prerano za povratak... nije ovo ni blizu dogovora. Možda je prestalo/pauzirano bombardiranje , ali sistemski (kakve usa i pogotovo izrael imaju ciljeve i kakve iran ima ciljeve) nema nimalo promjene.
Prodavao danas dodatno. Dlkv i koei rezanje.