Brokeri za trgovanje dionicama na stranim tržištima

• Koji su troškovi kod zaba global?

60 kn mjesecno dinamicna lepeza. i svaki nalog min 15eur. koliko ja znam

Eto slučajno, već imam tu lepezeu. Dakle, jedini dodatni trošak je min. 15 eura. Nema neki inactive fee ili tako nešto?

meni su nalozi 5 centi po dionici, al kako ja to uvijek uzmem na "veliko", onda mi to i ne predstavlja neki faktor.

de facto mi provizija dođe kao na ZSE-u.

al, s druge strane, banka mi odgovara za štetu ako mi netko "popuja" dionice s računa, hakira platformu i slično.

za trejdanje Interactive, a za ulaganje ovo.

barem bi ja tako 🤷

"Get your money's worth!"

• Mislim da si ipak sigurniji sa Interactive nego sa polupotopljenom Zabom...

:D :D

• Mislim da si ipak sigurniji sa Interactive nego sa polupotopljenom Zabom...

:D :D

neka je meni gro ulaganja pod mojom jurisdikcijom, kakva je da je :S

ali u dvojbi da li trgovati preko ovih "no commission" i Interactive-a, tu nema nikakvih dvojbi.

ovo "no commission" nije "besplatno" jer tvoje podatke prodaju institucionalnim investitorima da zarade, a mislim da Interactive ima neku računicu da to ipak ne rade.

što ne znači da netko i od njih ne može "ukrasti" podatke, pa se ti onda s njima tužakaj :S

"Get your money's worth!"

• Placena reklama na ICT Business. Ime direktora i naziv kompanije ne odaju neku sigurnost ali ko bi ga znao danas.

“Pokušavamo pokriti većinu inicijalnih javnih ponuda u SAD-u, a mi smo jedna od najvećih istraživačkih kuća koja neovisno pokriva širok raspon IPO-a na kupnji. Savjetujemo svoje kupce u vezi s analizom kupnje, ali također im nudimo dionice blue-chip-a kojima trguju naši klijenti, poput Applea i Tesle”, objasnio je Timur Turlov, izvršni direktor Freedom Holding Corp.

Freedom Finance omogućuje izravan pristup trgovanju na američkoj burzi: NYSE, NASDAQ, CBOE, CME, AMEX. Uz to, putem njihove platforme može se trgovati na moskovskoj, sankt-peterburškoj, ukrajinskoj i kazahstanskoj burzi, ali i na europskim burzama poput LSE, Deutsche Borse ili Euronext.

A billion here, a billion there.. pretty soon we're talking about serious money.