Tečajevi u suradnji dionice.net portala i ekonomskog fakulteta

• Zainteresiran si za tečaj? 25

1. Da (12) 48%
    2. Možda (9) 36%
    3. Ne (4) 16%

Drage kolegice i kolege,

želio bih vam predstaviti početak suradnje dionice.net portala i ekonomskog fakulteta u Splitu.

Trenutno se radi na organizaciji kratkih tečajeva na temu investiranja u suradnji s ekonomskim fakultetom, a kroz radionice analizirale bi se kompanije kojima se trguje na ZSE ali i svjetskim burzama.

Prvi tečaj bi pokrio sljedeće 4 teme (okvirno, syllabus je još u razradi):

Okvirne informacije o samom tečaju/edukaciji:

- tečaj je namijenjen ljudima koji štednju investiraju na tržištu kapitala i žele povrat na takvo ulaganje maksimizirati, a rizik minimizirati

- u sklopu tečaja analizirati će se dionice koje kotiraju na Zagrebačkoj ali i svjetskim burzama

- nastava i radionice će se održavati online

- grupa do 20 polaznika, kako bi se osigurala kvaliteta i individualan pristup

- početak u travnju ili svibnju

- trajanje (okvirno) 16-24 školska sata (2x tjedno po 4h)

- cijena (okvirno) 2000 kn

Predavači su profesori i ljudi iz struke (profesionalci) za svako od navedenih tema.

Kako bismo što bolje osmislili program i da možemo predvidjeti veličine grupa, molim vas da u anketi označite da li biste za takav tečaj bili zainteresirani, a u komentarima napišete ako imate kakav prijedlog.

Hvala.

• Osobno sam za ali samo uzivo. Toliko buljim u te monitore, i poslovno i privatno, da mi ih je dosta. Na webu mogu i sam uciti, ne treba mi drzalo za rukice.

Ako imate zabavnog predavaca i zgodnu predavacicu, count me in.

Ili Flighta za TA i Zlocestu za FA, count me in.

Za sve ostalo - count me out. :)

Bolje nešto od nečega nego ništa od ničega.