Novi moderator - st-brajo

• Poštovani korisnici, od danas će forum i pripadajuće pod-forume Tržište kapitala - Hrvatska moderirati kolega st-brajo.

Radi se o kolegi koji je među prvima došao na forum i koji je svojim objavama doprinosio kvaliteti foruma.

st-brajo dobrodošao u tim moderatora i nemoj biti prestrog s kartonima :) ali niti popustljiv, a sve s ciljem da nam forum i dalje ostane ugodno mjesto za druženje i kvalitetne rasprave.

Sretno!

• Dao sam svoj prijedlog i dalje stojim iza njega. Treba nam netko tko je donekle normalan i svakodnevno na forumu. Takodjer, bilo bi dobro da zna koristiti kuhacu radi onih neposlusnih.

Samo jedna osoba zadovoljava ove uvijete i siguran sam da bi, ukoliko to zeli, bila izvrsna moderatorica.

Ovim putem se takodjer zahvaljujem Braji na danom trudu i ulozenom vremenu.

Tko izgubi dobitak, dobije gubitak.

• Dao sam svoj prijedlog i dalje stojim iza njega. Treba nam netko tko je donekle normalan i svakodnevno na forumu. Takodjer, bilo bi dobro da zna koristiti kuhacu radi onih neposlusnih.

Samo jedna osoba zadovoljava ove uvijete i siguran sam da bi, ukoliko to zeli, bila izvrsna moderatorica.

Ovim putem se takodjer zahvaljujem Braji na danom trudu i ulozenom vremenu.

hvala, kolega :)

podržavam prijedlog da nas kolegica zlocesti kuhačom dovede u red ^^

"I want You to invest in Croatian Stock Market!"

• Haha.

Zahvaljujem vam od srca na ukazanom povjerenju. Volje bih i imala, ali vrijeme je problem. Radim u smjenama, sa klijentima. Živim ljudima

Ovdje će čini se zavladati totalna anarhija.

Možda da zaposlimo nekoga ?

Prijemni ispit, komisija za prijem u radni odnos:S

Beneficirani radni staž, kakvi smo ponekad... zaslužio bi ga :S