SkyWay tehnologija transporta

• Evo ideja za jedno pametno ulaganje u buducnosti...Sto mislite?ima li netko iskustva....prikupili su do sad 400 mil usd i nalaze se u 14 fazi od 15 ukupno.Kroz 2-3 godine cilj je izlazak na londonsku burzu gdje bi jedna dionica vrijedila 1 usd ,trenutno prodaju udjele po diskontu (3 centa jedan udjel).

https://skyway.capital

pogledajte video transport buducnosti

• Upravo sam htjela otvoriti temu "Pušiona para" kako bi se stavljale tipa ovakve vijesti i gdje bi neiformirani izgubili svoje uloge.

• Zasto bi vjerovali ovom covjeku koji kaze da je prevara.Najbolje je sam prouciti i donijeti odluku...Meni se ne cini kao prevara.Mozda nikad nece izaci na burzu ali kao jedan oblik visokorizicnog ulaganja sa iznosom koji nije velik mi se cini interesantnim

• Zasto bi vjerovali ovom covjeku koji kaze da je prevara.Najbolje je sam prouciti i donijeti odluku...Meni se ne cini kao prevara.Mozda nikad nece izaci na burzu ali kao jedan oblik visokorizicnog ulaganja sa iznosom koji nije velik mi se cini interesantnim

Ja sam pogledao samo malo po cemu se tebi ne cini kao prevara, neki konkretan razlog ?

• Vidljivi su rezultati od 2014 g kad su krenuli sa crowfundingom. Izgradili su tvornicu sa 1000 zaposlenih, testnu stazu u bjelorusiji i sada dovrsavaju inovacijski i testni centar u UAE gdje ce se moci testirati sva vozila koja proizvode. To je sve fizicki vidljivo

• Oni tipuju na te atraktivne inovativne investicije u transportu, no to su vam malo ljepše ušminkane žičare. Ako ste bili u Dubaiu onda bi trebali znati da to nije nikakav inovativan projekt koji će se tamo realizirati iz jednostavnog razloga jer takav oblik prijevoza tamo postoji već ohoho.

• Gospodine Bartolomeo,

imate mnoštvo tekstova na temu Skayway-a, a ja sam Vam postavila link osobe koja ukratko u svom tekstu obuhvaća i jasno objašnjava način i smisao navedene teme.

Ako u navedenom vidite potencijal zarade nitko vas ne sprečava da tu uložite jer to su ipak vaši novci s kojima ja nemam nikakve veze.

Pitali ste - odgovor ste dobili.

Sretno s investicijama!

• Cijenim vas doprinos! Nastojmo argumentirano raspravljati, ne mojte se povlačiti... Pratim sve vezano uz skyway i nisam naisao da takav oblik transporta vec postoji u Dubaiu pa ako imate neki link stavite ovdje molim vas.