Posts by Sony

U zadnjih par godina prodaja rabljenih ide ko luda,svi uvoze rabljene pa ćak i ove velike auto kuće,najviše se prodaju ovi između 15-20 tisuća €.

A u što vjeruju vlasnici Crypta?

I gdje je u njima vrijednost? Konkretno.

ja bi to banalizirao. vrijednost je u tome što ga ne možeš kao dolar štampati vječno. ako sam dobro shvatio bitcoina može biti 22M komada dok dolara ima toliko da više nitko živ cifru ne zna. kad nestane amazona i celuloza tad će i štamparije stati.

U tome sigurno nije vrijednost. Da postoji BTC 2 i 3 itd. i isto budu ograničeni možemo imati n.... takvih valuta ili imovinskih klasa. Stvar je u povjerenju, al u suvremenom svijetu povjerenje ovisi o brojnim faktorima, od kojih većina, nije u domeni odlučivanja vlasnika i promotora te imovine.

Negdje sam pročitao da 2100g.bude BTC izrudaren do konačnog maksimuma,sad ih je oko 18 M.

Staro je pravilo: kad fondovi izlaze, bježi skupa s njima. A zasto fondovi ovdje izlaze to trenutno nitko na svijetu ne može shvatiti ni objasniti.

Sjetimo se optime kako je izlazio jedan fond ispod 2 kn,poučak je baš dobar,izlaze oni bez problema i sa većim minusom kad novci nisu njihovi.

Najviše mi je žao djece,nikad neće naučiti online kao u školi,nakon nekoliko godina ne samo djeca nego i cijele generacije će otupit jer ovo neće nikad stati.Ljudi nisu životinje,moramo se družiti,putovati,razgovarati a ovako to neće ići.Virus nikad neće stati,dobro kažeš mutacije,dali budemo imali za to cijepivo,jako teško,evo nakon godine dana još ga nemamo koje bi bilo 100% očinkovito.Ovo je za ljudski rod najveći izazov,nisu takva bila ni dva svjetska rata ,kod ovog a i budućih virusa koji se očekuju biti će borba za opstojnost ljudske rase.

Koje gluposti baljezgaš,prije par dana isto sam imao poziv od agenta Optime,postavio sam pitanje o prodaji iste,,odgovor je bio da znaju koliko i svi ostali samo ono što su pročitali,ovo je proces gdje baš nitko izvan tog kruga nema pojima.

Po vama ovo iz top-10 su glupi sto vama prodaju na ovim cijenama. Oni ne prate vozarine?!

Dosta je dubioza ovdje, ali iz top-10 izlaze(za sada samo jedan, drugi je za sada stao) i dionica ce ostat zacimentirana dugo,kao i na Tpng.

Moj trejd je ovdje bio odlican par tisucica sa 150 na 190kn vracenih vama.

Nisu oni glupi, pametni su kao i vi što ste prodali na 190 , samo što su oni kupovali po večim cijenama.......

Lako je tuđe novce spaljivati ali svoje,sjetimo se Optime na 1,80 gdje su bježali van neki iz top 10.

Nema se tu previše filozofirati,jednostavno ima previše ljudi na toj našoj planeti.Kineza ima previše i to treba prehraniti,gradovi se šire manje je poljoprivrednog zemljišta a ljude trebaju hranu,stvorili su virus a nisu računali da će otići tako daleko a možda i jesu.Naša planeta je idealna za nekih 4,5 milijerdi ljudi sve ovo je previše i kinezi su odlućili da treba to smanjiti jer njih je puno,kojih sto milijona manje sitnica za njih.Oni jačaju vojsku,pokori najprije planet sa virusom,onda gospodarstvom a onda tko ne poklekne dolazi vojska jer tko ima najjaču vojsku gospodari planetom.

Tebi je engleska ,njemačka od nove sezone smeće,formula 1,što hočeš od nogometa više,možda dosadnu talijansku ili španjolsku ligu o francuskoj da ne govorim,engleska liga tko voli nogomet je vrh vrhova.