Nedavne aktivnosti
tollway reacted with
to Hawk Tuach’s post in the thread KOEI (Končar - Elektroindustrija d.d.).
tollway replied to the thread KOEI (Končar - Elektroindustrija d.d.).
kolega, sve ste vi to dobro napisali i uglavnom se slažem sa aspekta malog dioničara, ali... govorimo o velikima i izostanku interesa za dublji ulazak. rast od onoliko koliko ste napisali njih uopće ne zanima, oni imaju neke svoje metode i zakonitosti. 10 milja za jedan mirovinski fond... dajte najte, molim vas. njima manje nego vama i meni po jedna dionica! i unatrag te 3 g kao što velite, nitko nije prešao niti 1%!!!??? o čemu onda pričamo? da je sakupio recimo 5-6% onda bi mogli govoriti o…
renchi reacted with
to Hawk Tuach’s post in the thread KOEI (Končar - Elektroindustrija d.d.).
nepodoban reacted with
to Hawk Tuach’s post in the thread KOEI (Končar - Elektroindustrija d.d.).
Hawk Tuach replied to the thread KOEI (Končar - Elektroindustrija d.d.).
[…]
cijena dionice je u 3g narasla 666% (!) i to sa volumenima trgovanja koji su daleko iznad ostatka slabašne ZSE i taj rast je bio postupan a ne vrtoglav kao neki nelikvidni papiri koji se daju napucavati ali vi niste zadovoljni razvojem situacije?
Pa, očito svatko ima pravo na svoje mišljenje ma koliko zbunjujuće ono bilo.
Ne znam na koje velike se referirate, AZ je nadokupio na nivou 430 € za 10tak milijuna € i nakon toga tajac, dok je Raiffeisen prespavao osim 1 kupnje za dobrovoljne…
Hawk Tuach reacted with
to tollway’s post in the thread KOEI (Končar - Elektroindustrija d.d.).
nepodoban reacted with
to jo5’s post in the thread KOEI (Končar - Elektroindustrija d.d.).
jo5 replied to the thread KOEI (Končar - Elektroindustrija d.d.).
[…]
Činjenica je da su fondovi prodali ogromne količine dionica (jer su morali) i činjenica je da je to netko kupio (pretpostavljam.misleći da će cijena rasti).Tako da ne vidim tu nešto loše.. Naravno,ne može cijena rasti unedogled,ali taj rast će prvenstveno ovisiti o poslovanju kompanije
bluelionZG replied to the thread DRY BULK.
[…]
samo je prošlo cca 2g. od ovog posta :) ...u biti nije ni samo Iran već i SAD
lovaccroatia reacted with
to tollway’s post in the thread KOEI (Končar - Elektroindustrija d.d.).
bluelionZG reacted with
to tollway’s post in the thread KOEI (Končar - Elektroindustrija d.d.).
tollway replied to the thread KOEI (Končar - Elektroindustrija d.d.).
nema potrebe, kolega. ako 9-ti dioničar nema niti 1%, a mi tu pričamo o "širokoj bazi novih klijenata"!!?? i tako godinama isti top 10. sa tom razlikom da pojedini fondovi krate pozicije, a NITKO od velikih nikaj ne kupuje. ili u zanemarivoj veličini. osobno, uopće nisam zadovoljan razvojem situacije. i da, ja ne nosim ružičaste naočale i nisam zaljubljen u niti jednu dionicu koju posjedujem.
umalo replied to the thread LKPC (Luka Ploče d.d.).
Direktoru financija da je dividendu dijelio bar jedan put u ovih 20g od kad je dokap bio , cjena bi odavno bila 300eu ,a ovo što on naziva povećanjem cijene je prepatetično koliko se uprava lkpc odnosi prema malim dioničarima koji su sudjelovali u famoznim dokapu koji je slistio cjenu sa tadašnjih 2000 kuna na 500kuna a cjena dokapa je bila 800kuna, a mi se danas nazežemo između 182 eu i 170 eu , prejadno !!
nepodoban reacted with
to Hawk Tuach’s post in the thread KOEI (Končar - Elektroindustrija d.d.).
Hawk Tuach replied to the thread KOEI (Končar - Elektroindustrija d.d.).
[…]
17.50 uplata SKDDu i gledajte
tollway replied to the thread KOEI (Končar - Elektroindustrija d.d.).
[…]
koji li su to, kolega? ja ih ne vidim... za sada.
umalo replied to the thread LKPC (Luka Ploče d.d.).
[…]
.....kad bi digli cjenu na 300eu možda bi njegova tvdnja bila opravdana