| 18. | RIVP-R-A | 14,20 % | 30.12.2025 | 6,48 | 100 % | 167.490 | 22.05.2026 | 7,40 | 100 % | 186.595 |
MOJE DIONICE COM
dionice po promjeni cijene
od 1,1,2026, do danas 14,20% pozitive + rastuča dividenda odlično,,,
| 18. | RIVP-R-A | 14,20 % | 30.12.2025 | 6,48 | 100 % | 167.490 | 22.05.2026 | 7,40 | 100 % | 186.595 |
MOJE DIONICE COM
dionice po promjeni cijene
od 1,1,2026, do danas 14,20% pozitive + rastuča dividenda odlično,,,
stabilni izgledi
~1 min
02.10.2025 u 10:16

Zagrebačka bankaIzvor: Licencirane fotografije / Autor: Ratko Mavar
Bionic
Reading
Međunarodna agencija Fitch Ratings podigla je rejting Zagrebačkoj banci s dosadašnjeg ‘BBB+’ na ‘A-’ te potvrdila stabilne izglede, nakon što je unaprijedila ocjenu njezina vlasnika, talijanske UniCredit Grupe
Odluka Fitcha odražava stratešku važnost Zagrebačke banke u okviru UniCreditova poslovanja u regiji. Prema obrazloženju agencije, rejting Zabe izravno je vezan uz financijsku stabilnost i podršku matične institucije. 'Povećanje rejtinga Zagrebačke banke jasno pokazuje povjerenje Fitcha u otpornost UniCredita te u stratešku važnost Zabe unutar Grupe', navodi se u priopćenju.
Iz Zagrebačke banke istaknuli su da je ova ocjena još jedna potvrda njezine financijske snage i povjerenja koje uživa među klijentima i partnerima. 'Ovo priznanje potvrđuje našu stabilnost i dugoročnu održivost, a temelji se na dosljednom postizanju poslovnih rezultata', poručili su iz banke.
Analitičari napominju da ovakav potez međunarodne rejting agencije može pozitivno utjecati na ukupnu percepciju stabilnosti hrvatskog bankarskog sektora, koji je već godinama jedan od otpornijih u regiji.
,,,danas je kupnja po akcijskim cijenama ![]()
![]()
Značajni događaji u promatranom razdoblju
U drugom kvartalu 2025. godine nastavlja se razvoj poslovnih procesa i aktivnosti u novoizgrađenim Logističkom centru u Industrijskoj zoni na Kukuljanovu. Svoje prodajne aktivnosti maksimalno usmjeravamo na popunjavanje kapaciteta i internu organizaciju rada samog skladišta. Od početka 2025. godine izrađuju se i konsolidirani financijski rezultati koji uključuju i rezultate povezanog društva Jadroagent logistika d.o.o. U drugom kvartalu 2025. godine realizirali smo izgradnju vlastite solarne elektrane snage 414 kW u sklopu logističkog centra na Kukuljanovu, te na nakon probnog rada i dobivanja suglasnost HEP-a očekujemo stavljanje elektrane u puni rad tijekom jeseni ove godine. Već u prvom pologodištu ove godine poslovni rezultati Jadroagent logistike d.o.o potvrdilo je uspješnost ove investicije, te tvrtka kćer pokazuje pozitivne rezultate poslovanja. Pozitivan sinergijski efekt novog logističkog centra i nove djelatnosti skladištenja robe, a kroz nadopunu palete usluga koje nudi Jadroagent značajno je primjetan već i u prvih 6 mjeseci poslovanja novog logističkog centra.
Budući razvoj Grupe
Kvalitetnim i profesionalnim radom, konkurentnim cijenama u svim našim aktivnostima, održavamo vodeću poziciju u agencijsko-otpremničkim poslovima, zadržavamo postojeće klijente i širimo poslovanje akvizicijom novih poslovnih partnera. Realizacijom strateškog projekta izgradnje logističkog centra Društvo širi portfelj vlastitih usluga koje se komplementarno uklapaju i nadograđuju u dosadašnji spektar usluga. Pred nama je izazovna godina, a kao prioritetni cilj će biti što bolja iskorištenosti kapaciteta uz troškovnu efikasnost i kvalitetnu organizaciju cjelokupnog procesa.
po 27,80 € !!!!!
,,, na ovoj dionici uvijek je dobro imati nalog na čekanju za kupnju kad neko nestrpljiv izlazi vani i prodaje šta je odredio na horuk !!!!!
Autor: Poslovni.hr , 17. siječanj 2025. u 09:49
na ASKu ukupno 13 kom po 340€ i
20 komada po 350€
i ništa više ,,, ? !!!
trenutno smo ispod crobexa, kakva su očekivanja i razmišljanja za 2025
vrime je za iznad 300€ ,,, ?
objava na moje dionice danas 9,29
,,,izvještaj u granicama očekivanog,,, cijena dionice danas 12,90€ ,,, cca 30% manja nego u 7.2023, kad je cijena dionice bila 17,10€ ,,,, mirakul ?
ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D./PBZ CO OMF - KATEGBORIJA B
3,1, 705 kom
10,1, 500 kom
,,, mislim da će iči gore , kad krene, brzo kako je i padala,,,
predujam isplačen , umanjen za 12% ,,,, lani je bilo 10% ???
moje dionice.com
dionice
popis dionica
pa otvorite ADPL-R-A
pa otvorite dioničari vidijeti čete pozicija 4. PBZ CO OMF kateg B danas prodao 705 kom
,,,u 7.2023, cijena dionice 17,10€ ,,,, danas 13,50 € ,,, ima li netko iskusniji mišljenje , koji su razlozi spuštanja cijene ,,,, vidi li se dididenda u 2024, makar simbolična ???
,,, ovo mi je najslađa dividenda jer probija led u novoj godini,,, a i točna je ko mjena,,, sretno svim sadašnjim vlasnicima dionica a tako i novim u 2024.
ADPL je sastavnica vodećeg tržišta, žilava je i likvidna, mislim da je sad najpocijenjenija na burzi ,,,, vjerujem da če se nakon izvještaja brzo vratiti iznad 20€
za sada lagano a sigurno put 20 eura,,, a kad ubrza ,,,
svatko tko je vlasnik bilo koje dionice, vrlo brzo može prestati biti i postati vlasnik novca, pa kroz vrata gdje odluči,,,