I izbjegavati društva u koja ova ekipa uplivava u sirokom krugu, jer je ovo postala j..... Kockarnica..
Kriv je regulator koji spava!
Ne spava, budno prati da ne uđe u ekipu netko novi
I izbjegavati društva u koja ova ekipa uplivava u sirokom krugu, jer je ovo postala j..... Kockarnica..
Kriv je regulator koji spava!
Ne spava, budno prati da ne uđe u ekipu netko novi
Od koga su kupili 400k+ dionica
PBZ CO OMF
.... A ADPL je inače poznat po netransparentnosti i muljaži, pogotovo prema dioničarima.
Imaš neki dokaz za ovu tvrdnju?
Ili bar razmišljanje, nagađanje...?
Ne znam da li se vi zezate ili ozbiljno pitate, jer je moje bilo ironično upravo zato što ako je netko uvijek bio transparentan i ozbiljan prema dioničarima onda je to ADPL. I onda netko dođe i bubne ovakvu blago rečeno glupost (jer ne vjerujem da je zlonamjerno), nemam ništa protiv Kitolovaca, al ovako se ne lovi ni sitna riba.
Nisu to teorije zavjere nego je čovjek pitao računovođu jer mu nije bilo jasno. Imam i ja računovođu u firmi pa sam mu refinancirao stambeni kredit jer mi je tvrdio da to nije moguće u njegovom slučaju. Sad plaća 100 eura mjesečno manju ratu. A ADPL je inače poznat po netransparentnosti i muljaži, pogotovo prema dioničarima.
Nitko ni da zucne o prijedlogu dividende i povlačenju vlastitih dionica
Rast Crobexsa od 5% u jednom danu!😲 pa to nisam vidio nikad. Pad od 5% sam vidio ( pad od 10% u jednom danu sam vidio)ali rast ne.
Ima još vremena do kraja dana
Ako su odustali, jel to znači da su planirali? Po koliko su to planirali, pa su odustali da im se ne isplati ili im se uopće ne isplati bez obzira na cijenu?
Treba pričekat par godina, šta ste navalili
Tako to ide. Najprije raketa pa onda skakaonica.
Zanimljivo nije bilo nikakvog očitovanja u dvoznamenkastom zelenilu a u crvenilu su odmah reagirali.
Možda su oni kupovali pa im je bilo jasno kad je raslo
Kad će poziv na skupštinu i prijedlog dividende?
To vam je išlo po principu što mlađi na burzi i na forumu ti su više dobili
Kako mislite mrkli mrak i tišina, pucnjevi i krv na sve strane, a svi zadovoljni; ovi koji kupuju smatraju da kupuju jeftino, a ovi koji prodaju prodaju s dobiti (bar se nadam. To što malo suze oči jer je moglo bolje, to će proći).
Ako se Americi ne piše dobro, onda sva tržišta rone..i u takvom okruženju kratkoročno nisu bitne brojke pojedinih firmi. Ja da mogu bi trenutno bio u kešu
Samo bi dodao za one koji su kratko na burzi da ZSE u tim situacijama tone više i vraća se sporije. I da, kad budete mislili da je dno i da treba kupovati to neće biti tada kad vi mislite
Ako ne dirnemo 3,5% nismo ništa napravili.
Ja se nadam da na burzi ima puno ovih što se čude ovom padu, bit će dobrih prilika za zaradu iskusnih i za nove da plate školovanje
Plan mi je oslonit se na sebe, pa ćemo vidjet. Bez žurbe.
Rekao sam da ovo treba sve pokupit i dignut na 20 eura pa nek TPNG kupuje ako hoće.
Display MoreIspravak netočnog broja dionica, za 55.000 kom. je sada bogatiji trezor
Možete li normalnim jezikom koji je zaključak ?
Da se lipanj u glavu jer sam prodao ili da slavim jer sma prodao ?
Ne znam iskreno...
Pišem o tome što je javno poznato svima i iznesem ponekad subjektivno mišljenje koje nije na nagovor za kupnju/prodaju.
Posjedujem dionice Ingre preko 100 K te sam zavolio biti dio ove građevinske grupacije.
Nemojte se zavaravat, nije to ljubav
Vidim samo da netko stječe pod PBZ d.d., ne kažem da su oni...
Isto je i na Areni, zanimljivo.
Sad stječe netko pod PBZ d.d.. Isto i na ARNT-u.